Video Journalist

Warszawa, Poland

Miracolo Clinic szuka osoby, która będzie kompleksowo tworzyć reportaże ze spotkań dla pacjentek i szkoleń dla lekarzy oraz wywiadów z pacjentkami.

Obowiązki

  • kompleksowe opracowywanie reportażów video od strony zadań zarówno operatora, reportera i montażysty

  • przygotowywanie wywiadów wideo z pacjentkami

  • przygotowywanie podpisów pod filmami: angielskie lub polskie

Oczekiwania

  • pasjonata kompleksowego opracowywania wideo

  • osoby energetycznej i pozytywnej

  • osoby ambitnej, lubiącej się uczyć nowych rzeczy

  • osoby samodzielnej, potrafiącej wyznaczać sobie cele, deadline-y, dobrze zorganizowanej, zmotywowanej

  • osoby o nieprzeciętnej kulturze osobistej, podzielającej nasze wartości

  • umiejętności poprowadzenia wywiadu, ustawienia oświetlenia, przygotowania reportażu

  • osoby komunikującej się płynnie zarówno po polsku, jak i po angielsku

Korzyści

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie z szansą na szybki wzrost

  • praca w młodym i małym zespole (na chwilę obecną 5 osób)

  • perspektywy na rozwój zawodowy

  • praca na umowę-zlecenie,

  • elastyczne godziny pracy

O nas

Miracolo Clinic to młoda firma specjalizująca się w leczeniu endometriozy. Na endometriozę cierpi około miliona kobiet w Polsce (ponad 10%), większość z nich spotyka się z niezrozumieniem problemu. Naszą misją jest skuteczne leczenie głównej przyczyny uciążliwego bólu oraz niepłodności oraz pomoc pacjentkom. Oferujemy nowoczesne leczenie choroby w oparciu o najlepsze narzędzia zabiegowe dostępne w świecie medycyny. Nasze leczenie daje dobre efekty, dzięki czemu mamy bardzo zadowolone pacjentki, które stają się naszymi ambasadorkami. Korzystamy z nowoczesnego marketingu, aby dotrzeć do pacjentek z informacją o endometriozie.

Mamy młody i mały zespół, bardzo zmotywowany do realizacji ambitnego celu, którym jest budowanie dużego, międzynarodowego centrum leczenia endometriozy - tak, aby pomóc jak największej liczbie pacjentek.

Nasze wartości

  • Skoncentrowanie na pacjentce. Zdajemy sobie sprawę, że endometrioza może skutecznie zdegradować jakość życia naszych pacjentek poprzez: nasilone dolegliwości bólowe oraz niepłodność. Nie żyją one pełnią życia, każdy dzień stanowi ciężką walkę z chorobą. Wszystko co robimy jest skupione na tym, aby im pomóc odzyskać życie. Poprawa jakości ich życia jest dla nas nadrzędnym celem.

  • Uczciwość. Pacjentki mogą oczekiwać od nas uczciwego podejścia do tematu: podzielimy się z nimi szczerze naszą wiedzą, udzielimy rzetelnej porady. Nie zależy nam na tym, żeby namówić je na siłę na drogi zabieg, zależy nam żeby znaleźć najlepsze rozwiązanie ich problemu. Wychodzimy z założenia, że ważniejsze jest dla nas aby każda kobieta która do nas trafi została naszym ambasadorem, niż to, że zarobimy trochę pieniędzy.

  • Doskonałość. Ginekologia to rozległa dziedzina medycyny. Wierzymy, że skupienie się na endometriozie pozwala nam zdobyć doświadczenie potrzebne, żeby zapewnić pomoc naszym pacjentkom na najwyższym możliwym poziomie.

  • Empatia. Każda nasza pacjentka trafia do nas ze swoją ciężką historią choroby. Wiemy, jak trudno jest żyć z endometriozą. Mówimy o tym otwarcie: to nie jest normalne, że żyjesz doświadczając takiego bólu! Postaramy się zrobić wszystko, żeby Ci pomóc.

  • Odpowiedzialność społeczna. Wierzymy, że endometrioza to nie tylko Twój własny problem. To problem, który dotyczy całego społeczeństwa - poprzez obniżenie wskaźnika urodzeń, czy też możliwości pracy kobiet doświadczających bólu. Naszą misją jest również edukowanie społeczeństwa na temat endometriozy.

  • Ambicja. Naszym marzeniem jest stworzyć duże, międzynarodowe centrum specjalizujące się w leczeniu endometriozy.